Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Kindergeld nejake zmeny od r. 2016?  (Přečteno 146201 krát)
jirike
Host
« Odpověď #15 : Duben 24, 2016, 10:04:30 pm »

to by mě zajímalo to rozhodnutí soudu


Nejde me sem nahrát,  dej me email preposlu. ..
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #16 : Duben 25, 2016, 10:15:25 am »

to by mě zajímalo to rozhodnutí soudu
Nejde me sem nahrát,  dej me email preposlu. ..
Nejsou tady ty citace nějaké zmatené?
Každopádně postačí napsat číslo rozhodnutí, nebo který soud, kdy, podle toho se dá hledat. E-Mailem je holt nevýhodné tím, že z toho ostatní nic nemají...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jirike
Host
« Odpověď #17 : Duben 25, 2016, 12:16:27 pm »

Za ty citace sorry Mrknutí
Nevím jak to sem mam dat, je to fura stranek a pise me to hlášku o nevhodného koncovce.
Ta je .docx tak jak me prisla od právnický ze Solvitu.
O.K. kopírují první stránku. ...

ROZSUDEK SOUDNÍHO DVORA (prvního senátu)
22. října 2015 (*)
„Řízení o předběžné otázce – Sociální zabezpečení – Nařízení (ES) č. 883/2004 – Článek 67 – Nařízení (ES) č. 987/2009 – Článek 60 odstavec 1 – Poskytování rodinných dávek v případě rozvodu – Pojem ‚dotyčná osoba‘ – Předpisy členského státu stanovující poskytování rodinných dávek rodiči, v jehož domácnosti dítě žije – Bydliště tohoto rodiče v jiném členském státě – Nepodání žádosti o přiznání rodinných dávek tímto rodičem – Případné právo druhého rodiče podat žádost o přiznání těchto dávek“
Ve věci C378/14,
jejímž předmětem je žádost o rozhodnutí o předběžné otázce na základě článku 267 SFEU, podaná rozhodnutím Bundesfinanzhof (spolkový finanční soud, Německo) ze dne 8. května 2014, došlým Soudnímu dvoru dne 7. srpna 2014, v řízení
Bundesagentur für Arbeit – Familienkasse Sachsen
proti
Tomislaw Trapkowski,
SOUDNÍ DVŮR (první senát),
ve složení A. Tizzano, místopředseda Soudního dvora, vykonávající funkci předsedy prvního senátu, F. Biltgen, A. Borg Barthet, M. Berger a S. Rodin (zpravodaj), soudci,
generální advokát: P. Mengozzi,
vedoucí soudní kanceláře: V. Tourrès, rada,
s přihlédnutím k písemné části řízení a po jednání konaném dne 17. června 2015,
s ohledem na vyjádření předložená:
–        za T. Trapkowského C. Rebberem, Rechtsanwalt,
–        za nizozemskou vládu B. Koopman a M. Bulterman, jako zmocněnkyněmi,
–        za polskou vládu B. Majczynou, jako zmocněncem,
–        za vládu Spojeného království V. Kaye, jako zmocněnkyní, ve spolupráci s J. Holmesem, barrister,
–        za Evropskou komisi S. Grünheid a D. Martinem, jako zmocněnci,
s přihlédnutím k rozhodnutí, přijatému po vyslechnutí generálního advokáta, rozhodnout věc bez stanoviska,
vydává tento
Rozsudek
1        Žádost o rozhodnutí o předběžné otázce se týká výkladu čl. 60 odst. 1 druhé a třetí věty nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 987/2009 ze dne 16. září 2009, kterým se stanoví prováděcí pravidla k nařízení (ES) č. 883/2004 o koordinaci systémů sociálního zabezpečení (Úř. věst. L 284, s. 1). ........


S odvoláním na tento rozsudek me byli definitivne zamítnuty po 4.5roku přídavky na moje děti žijící v ČR. ..
Na konci celého dopisu nenapadá zmínka o tom, že pokud by někdo nárok měl,  tak jejich matka...
Což me je ale jedno a mohlo to tak byt rovnou. ..
Jenže tehdy me řekli že tady pracuji já a žádat mam já. ....
 Pláč
« Poslední změna: Duben 25, 2016, 12:29:39 pm od jirike » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #18 : Září 17, 2017, 06:12:45 pm »

Hlasim, že za 5let 10 měsíců a 12 dni skončil můj boj o Kindergeld  a mame VŠE i s úroky!

Nevzdávat se !  Kroutím očima

Kidergeld v Německu není  navázány na sociální systém (jako v ČR) ale na daňový.
Každý kdo je přihlášeny tady k dani, má nárok.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #19 : Září 20, 2017, 03:49:59 pm »

Hlasim, že za 5let 10 měsíců a 12 dni skončil můj boj o Kindergeld  a mame VŠE i s úroky!
Škleb Valím oči! Super!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |