Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pojištění aok  (Přečteno 63708 krát)
orhydeus



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Srpen 25, 2015, 06:34:46 am »

Za jak dlouho vám pojišťovna v Německu vydá kartu pojištěnce. Jsem tu nový diky
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #1 : Srpen 29, 2015, 05:58:50 pm »

od chvýle co jim pošleš zpět ten formulář do kterého lepíš fotku, tak asi 14dnů
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #2 : Srpen 29, 2015, 10:38:06 pm »

Já čekal 6 měsíců a poslal celkem 3 fotky. Až mi došly, tak jsem tam šel a řekl, že už nemám foto a do týdne byla karta v poště........
Zaznamenáno
Luciee



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Září 15, 2015, 10:00:22 pm »

Já si zařizovala pojištění u AOK 26.8., pojišťovák přijel za mnou do práce, vše vyplnil s tím, že kartička mi přijde do týdne. Zatím nic, tak jsem psala maila na kontakt co mají na webu a odepsali ještě ten den, že by měla do pár dní dorazit. Pokud čekáte dlouho, písněte jim, řešila jsem s nima ještě jeden problém a komunikují s ochotou a rychle  Mrknutí
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #4 : Září 19, 2015, 10:42:51 am »

ale už nejsou tak rychlí a ochotní,když mají plnit!
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #5 : Září 19, 2015, 12:07:06 pm »

Hlavně platit nemocenskou.....
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #6 : Září 19, 2015, 03:27:16 pm »

tu se ti snaží právě neplatit,když se tě zaměstnavatel v nemoci zbaví a černý petr zůstane jim
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #7 : Září 19, 2015, 08:20:21 pm »

Presne tohle se mi stalo. Hodil jsem se marod, hned druhy den me vyhodili a ja o tom ani nevedel. Mam povinnost oznamit ihned zamestnavateli, ze jsem nemocny a to jsem take udelal a zaslal jsem mu nemocensky listek. On me v zapeti vyhodil a vypoved mi prisla o 3tydny pozdeji. jenze tady nastava problem, protoze jsem mel nemoc do 7dnu nahlasit AOK a to jsem prosvihl a oni mi nechteji nic zaplatit. Uz jsem se odvolal, ale myslim, ze to bude zbytecne. Argumentoval jsem tim, ze v nemoci mam jedinou povinnost a tou je lecit se a ne resit nejake formality a litat nekde po pojistovnach. Tohlese da prece resit i zpetne. Kdybych se nekde vyboural a lezel v komatu, tak by to brali stejne???....
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #8 : Září 20, 2015, 01:09:51 pm »

já to nahlasil AOK a zaměstnavateli následující den a stejně mi to nebylo nic platný,prý si za to můžu sám když mě boleli záda jako řidiče kamionu a nebyl  schopný dostat se do bot.jo výpověď mi poslal kurýrem,další den jsem ji měl na stole v čr
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #9 : Září 20, 2015, 09:24:32 pm »

V tom pripade mi unika skutecny smysl zdravotniho pojisteni v D. Vzdycky, kdyz se neco stane, tak nechteji nic uhradit. A je jedno jestli se jedna o nejakou peci nebo nemocenskou. Porad je s nima jen problem. Je treba mit uzavrenou pravni ochranu a resit to pres advokaty.
Zaznamenáno
Harazin Jaroslav



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Srpen 09, 2016, 03:30:19 pm »

dobrý den chci se zeptat ohledně nemocenské nemáte prosím někdo zkušenost čekám už měsíc na peníze z aok a stále nic.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #11 : Srpen 09, 2016, 04:53:19 pm »

Zkušeností s AOK mám habaděj. A takových, že pokud máš dosud vesměs jen dobré zkušenosti s funkční nemocenskou v ČR, tak ani v nejbujnějším snu si nedovedeš představit, co AOK jsou zač. Radím ti okamžitě naklusat na pobočku AOK, kam patříš, a zjistit důvody. A počítej s tím, že teď budeš muset zabojovat o své prachy. A hodně.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |