Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: comdirekt bank - zkušenosti?  (Přečteno 47807 krát)
tomokovo



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Březen 18, 2015, 07:16:12 pm »

Ahoj. Máte někdo zkušenost s comdirekt bank? Hledám banku, něco jako je v ČR Fio banka. Je to jen pro výplatu. Na pobočky chodit nebudu, stačí mi internet banking a výběr z bankomatů nejlépe zdarma. Díky  Úsměv
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #1 : Březen 18, 2015, 07:21:59 pm »

Ahoj,

Mám comdirect jako jeden z účtů. Je to dobra banka. Internetbanking i mobilní banking je rychlý a přehledný. Ja bych ji doporučil. Výběry z bankomatu mas v siti Cash Group (Commerzbank, deutsche bank) zdarma.

Pokus chces mit výběry všude zdarma, tak potom ing bank. To je asi nejlepsi inet banka.

Comdirect umí i trvaly příkazy pres inetbanking do ČR. Ing nevim, asi taky.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #2 : Březen 18, 2015, 07:39:06 pm »

Souhlas. Ja, jakozto relativne nemajetna a majici jen jeden ucet, ho mam taky u Comdirect. Vyber zdarma je u bank spadajicich pod Cash Group - Post Bank, Commerzbank, HypoVereinsbank, Deutsche Bank a jejich dcerine banky. (jednou jsem ovsem vlezla do Santander, protoze to melo pod logem Commerbank, ovsem chtelo to poplatek...). Kdyz na zacatku provedes nejake myslim 3 transankce, tj. treba vyber z bankomatu, dostanes 50 Euro na zmrzlinu k tomu Mrknutí
Zaznamenáno
tomokovo



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #3 : Březen 18, 2015, 08:49:36 pm »

Super. Díky moc! Ještě mě napadla Sparda bank, ale o té jsem tady četl, že má velké poplatky za výběry z bankomatů.
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #4 : Březen 19, 2015, 11:56:02 am »

cash vyberes zdarma v nemecku ec kartou, v auslandu kreditkou, ta je zdarma.
servis na jednicku, neznam lepsi.
Depot a Sparplan mam taky kostenlos
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #5 : Březen 19, 2015, 12:57:21 pm »

ja mam DKB
vie niekto, aky je rozdiel medzi comdirekt a DKB?

u DKB mam tiez vsetko zdarma, vyber VISA-Kartou zo vsetkych automatov zdarma atd. (tusim teraz to obmedzili ze bankomaty Raiffeisenbanken tuto kartu neberu ale inak vsade, aj v zahranici vyber uplne zdarma)
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #6 : Listopad 21, 2015, 05:30:39 pm »

maddock,prosím chci se zeptat na zkušenosti
s ing diba.jaké máš zkušenost s platbou na internetu VISA kartou.
dík za odpověď
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #7 : Listopad 22, 2015, 12:29:53 pm »

Tak s ING VISA kartou a platbou po internetu přímo zkušenost nemám. Na to používám kartu jiny banky. Ale nebude tam velky rozdil oproti jiným bankám. Jedna se o debetní kartu, takze krytí bude do výše zůstatku úctu připadne výše kontokorentu. A pak mas taky limit na platbu.
Ale zase touhle kartou mužes vybírat u libovolné banky v DE bez poplatku, což dost využívám.
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #8 : Listopad 28, 2015, 05:48:28 pm »

ptám se proto,že mi par krát neprovedli platbu z karty,kterou jsem zadal na internetu.
hotovost na účtu dostatečná.jednou platba do usa proběhla,po druhý nic.pak jednou čína,platba proběhla a druhý nákup v číně na jiném portalu a nic,peníze mi nestrhli a zboží mám,
rád bych to zaplatil abych na to nemusel myslet.
další problém s ing diba,podepsaný lastschrift mobil operatorovy a nezaplatily(koncem měsíce) kredit,který mě poskytl,a byly  z toho dost velký potíže,vypadal jsem jako neplatič kvůli 15 eurům.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |