Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Pmk Medical Care  (Přečteno 109793 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #15 : Srpen 24, 2014, 07:09:10 am »

Rudo,ale ako chcu bez slusnej nemciny pracovat v nemocnici kde ide o zivot cloveka?
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #16 : Září 02, 2014, 08:30:38 pm »

Ahoj,

ak sa aspon dohovoris na zakladnej urovni, tak prezijes. Ja uz pracujem par rokov v Mnichove v zdravotnictve a mala som xy kolegov, ktori zacinali s velmi slabou nemcinou a casom sa do toho dostali. V poslednej dobe prichadza vela ludi zo Spanielska a Portugalska a pre tych je nemcina naozaj tvrdy oriesok, celkovo od gramatiky az po vyslovnost. Tiez mam kolegu z Nigerie, ktory sem dosiel a vedel len po anglicky. Uz u nas pracuje druhy rok a stale ma problemy s recou, casto nerozumie, ked niekto rychlejsie rozprava. Ale napriek tomu svoju robotu dobre zvlada. A takych je tu viac nez dost. Takze hlavne odvahu a odhodlanie to chce Úsměv
Co sa tyka pracovnych agentur, poznam ich tu viac v Mnichove, aj ja sama som v dvoch robila a vacsina z nich je korektna. Najdu sa aj cierne ovce, ale ja osobne mam len dobre skusenosti.
Vyhoda, ked nastupis priamo do nemocnice alebo Pflegeheimu, tak vacsina ponuka aj ubytovanie za ovela prijatelnejsie ceny, aspon na zaciatok to velakrat pomoze Úsměv
Zaznamenáno
Kristynn



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #17 : Listopad 09, 2014, 11:39:40 pm »

Dobry den
Smim se zeptet se kterymi agenturami jste byla spokojen co se tyce prace v Nemecku? Velmi me to laka, ale bohuzel neumim jazyk.

Kristyn
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #18 : Listopad 17, 2014, 02:12:26 pm »

Bez jazyka na to zapomeň.

Co se týče agentury PMK, napište uživateli fenot, který tam pracoval. Agentura si nepřeje zveřejňovat tady nagativní komentáře .... Myslím, že to mluví za vše.

Téma zavírám.
« Poslední změna: Listopad 17, 2014, 02:16:16 pm od David » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |