Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Dolů
 
Autor Téma: kdo chodi nakupovat do Aldi ,Lidl atd  (Přečteno 1361622 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #150 : Červenec 30, 2014, 12:11:49 pm »

jde o to podporovat a vyvolavat diskusi vsemi zakonnymi a moznymi prostredky a zaroven nenapdane zautocit na podprahove vnimani zakazniku. Vidis, i ty uz toho o Aldi vis vic, nez jsi kdy vedela, a aniz bys chtela  Mrknutí

Takže píšeš len svoje skúsenosti?
Však si sama odporuješ.

Samozrejme svoje zkusenosti, jak si to odporuje? Jedna vec je vyzkum  Mrknutí a druha moje zkusenosti jako zakaznika. Holt obcas se to idealne propoji, ne cemz mas nemaly podil a za coz ti musim jeste dodatecne podekovat ...  Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #151 : Červenec 30, 2014, 12:16:37 pm »

Mýliš, ja ani náhodou "nebojujem", len isté veci sa mi priečia.
Už sa tu pomaly cítim, akoby som nedobrovoľne musela čítat letáky, čo mi niekto hádže do schránky.
Mala to byť debata o skúsenostiach, nie reklamné okienko ALDI.

Vilo, na letaky zatim nedoslo  Mrknutí, ty najdes urcite u vas ve schrance nebo si muzes objednat Newsletter, to je pohodlny  Mrknutí.
A v diskusi ostatni upozornit na nejakou vyhodnou koupi, at se jedna o Aldi nebo napriklad nedavno se diskutovalo o vyhodnych predplacenych kartach na telefony - tak to je prece rada, ne reklama, ne?
Takze - zitra italske dobroty, kdybys chtela  Smích
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #152 : Červenec 30, 2014, 12:21:26 pm »

Do schránky už nechodí nič, kedže sme zrušili vhadzovanie reklamy (a prekvapujúco sa toho zatiaľ skoro každý drží).

Ale, talianske dobroty mi nič nehovoria.

A zrejme nehrozí, žeby ALDI začal predávať nespaterizovanú bryndzu, nepasterizovaný ovčí syr (údený aj neúdený), žinčicu, alebo údené syry (oštiepky, parenice, korbáčiky). Alebo Kofolu. Takže, ďakujem, neprosím. Mrknutí
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 12:25:41 pm od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #153 : Červenec 30, 2014, 12:29:47 pm »

Do schránky už nechodí nič, kedže sme zrušili vhadzovanie reklamy (a prekvapujúco sa toho zatiaľ skoro každý drží).

Ale, talianske dobroty mi nič nehovoria.

A zrejme nehrozí, žeby ALDI začal predávať nespaterizovanú bryndzu, nepasterizovaný ovčí syr (údený aj neúdený), žinčicu, alebo údené syry (oštiepky, parenice, korbáčiky). Alebo Kofolu. Takže, ďakujem, neprosím. Mrknutí

Ale to tady asi nehrozi nikde, ze bys na nektery z techto odruhu zbozi narazila, zejo?  Mrknutí...
A pokud ti italske dobroty nic nerikaji, tak az budou nejake dalsi, tak tii dam vedet, kdyz nemate ty reklamy. Treba rece dobroty... Ty by ti mohly prijit vhod, tam ruznych ovcich a podobnych syru maji taky hodne...  Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #154 : Červenec 30, 2014, 12:33:57 pm »

Tie grécke sú slané, to nie je ono. Mrknutí
Okrem toho, ALDI mám ďaleko, nemám ho ani po ceste a iné reťazce mám bližšie, aj pešo aj na bicykli. Komu by sa už len chcelo tam trepať?  Mrknutí

Mňa by ináč fakt zaujímalo, keď si teda už čosi ako ich hovorkyňa, prečo teda nikto nepredáva tie slovenské veci, čo som vymenovala? A Kofolu ... predsa to chutí skvelo ... vždy ked som na SK, idem sa za tým "zabiť".

Alebo minerálka Rajec a jej rôzne bylinkové príchute.
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 12:38:16 pm od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #155 : Červenec 30, 2014, 12:45:53 pm »

Tie grécke sú slané, to nie je ono. Mrknutí
Okrem toho, ALDI mám ďaleko, nemám ho ani po ceste a iné reťazce mám bližšie, aj pešo aj na bicykli. Komu by sa už len chcelo tam trepať?  Mrknutí

Mňa by ináč fakt zaujímalo, keď si teda už čosi ako ich hovorkyňa, prečo teda nikto nepredáva tie slovenské veci, čo som vymenovala? A Kofolu ... predsa to chutí skvelo ... vždy ked som na SK, idem sa za tým "zabiť".

No, rekla bych, ze to bude asi proto, ze vyrobce techhle veci neprojevil zajem v techto retezcich prodavat. Precejenom kdyz se nekdo s nejakym vyrobkem dostane do retezce, tak to znamena mit vyrobu "ve velkem", , aby retezec mohl tohto zbozi nabizet ve vsech svych prodejnach. Coz je asi docela velke sousto. A tyhle slovenske syry a vyrobky jsou spis zalezitosti mensich vyrobcu a farem, ktere by tohle nezvladly. V Cechach napriklad v Tescu prodavaji ostepok, parenicu i copanky, ale je to nejaky prumyslovy vyrobek a neda se to vubec srovnat s tim, co jde koupit na trhu od primych prodejcu, co to vozi cerstve ze Slovenska. Je to jakasi velkovyroba, a podoba s originalnimi dobrotami je pouze ve vzhledu.

Kofofa, co vim, nema vubec zajem vstupovat na nemecky trh, orientuje se prave na Slovensko, Polsko, kde ma neustaly a velky odbyt a zatim jim to asi staci. A kdyz to funguje, tak proc se vrhat na nemecky trh, kde je konkurence obrovska a ruzni napojovi giganti jako Coca-cola, Nestle tu to maji celkem dobre rozparcelovane. Taky by mohla Kofola skoncit jako Budejovicky Budvar, protoze by ji treba narkli za zneuzivani znamky, podoby napoje, co ja vim... a mohla by se soudit nekolik desetileti... Takhle ma sve jiste, Cechy, Slovensko, Polsko, posilhava po Ukrajine a Madarsku a chce spise dale na vychod...
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #156 : Červenec 30, 2014, 07:24:14 pm »

 Škleb
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 07:29:15 pm od petr69 » Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #157 : Červenec 30, 2014, 07:31:15 pm »

kleena,  dobre, ale inde sú tvrdé postihy za autorské práva, ich porušenie sa trestá, dokonca je pri reportáži je zakázané nahrávať zvuk a tuto to má byť úplne neošetrené? Len preto, že je to "verejné"?


A konkrétně na který ze svých příspěvků by sis Jahodo nárokovala autorské právo?
Mě by to opravdu zajímalo...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #158 : Červenec 31, 2014, 01:04:57 pm »

To zaujima mna...Jahoda moze skusit napisat do Aldi nech zacnu mavat dni cesko-slovenskej kuchyne  Úsměv
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #159 : Červenec 31, 2014, 07:47:54 pm »

Jahodo jahodo, ty te Karme u vsech davas tedy co proto Škleb...

 Škleb
 Škleb Škleb
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #160 : Srpen 04, 2014, 07:24:12 pm »

Tak fritezu vzal Aldi zurück. Mezitim jsme si koupili jinde jinou. Oni uz ji stejne nemeli.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #161 : Srpen 04, 2014, 07:44:42 pm »

Tak fritezu vzal Aldi zurück. Mezitim jsme si koupili jinde jinou. Oni uz ji stejne nemeli.

Diddi, diky za info, to potesi  Úsměv.  Jsem rada, ze to klaplo, uz jsem si rikala, ze kdovijak to dopadlo a premyslela, jak bych ti mohla ze sve pozice pomoci  Mrknutí.  Skoda, ze uz ji nemeli, ale tyhle veci v nabidce, protoze jsou dobre a za slusne ceny, v obchode dlouho nevydrzi a jsou brzo rozebrany. A tak se musi cekat do priste, az se zase objevi... Ale to asi vis.
Tak to je fajn, musim se opakovat, ale na ALDI je proste spoleh  Úsměv
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #162 : Srpen 04, 2014, 07:49:13 pm »

Hair, to je od tebe hezke.  Úsměv No oni videli ten ellenlangen Kassenbon, tak jim bylo jasne, ze by ztratili nejlepsiho zakaznika, kdyby se cukali. Dneska jsem od nich tahla napr. mj. moji tydenni zasobu melounu -5 kusu.Smích:D:D
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #163 : Srpen 04, 2014, 08:41:59 pm »

Hair, to je od tebe hezke.  Úsměv No oni videli ten ellenlangen Kassenbon, tak jim bylo jasne, ze by ztratili nejlepsiho zakaznika, kdyby se cukali. Dneska jsem od nich tahla napr. mj. moji tydenni zasobu melounu -5 kusu.Smích:D:D

Joj, to je teda pekna melounova "prehanka"  Šok Smích...
Vsechno peclive eviduju a doplnuji do ALDI-vyzkumu. Vypada to moc dobre, az na par vyjimek  Smích Mrknutí
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #164 : Srpen 04, 2014, 09:06:40 pm »

Jj,. melouny tam maji bezpochyby lepsi, nez napr. v Netto. Tam je koupil manzel nedavno a byly takove"nemastne, neslane" Ja bych v lete mohla byt ziva jen z toho. Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |