Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám paní na občasné hlídání dětí  (Přečteno 61135 krát)
danakrusin



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 04, 2014, 05:23:26 pm »

Dobrý den, jsem maminka dvou dětí a hledám hodnou paní a nebo slečnu na občasné hlídání svých dvou dětí, 6 a 4 let. Pokud má někdo zájem, prosím, napište. Děkuji
Zaznamenáno
mamutmamut



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #1 : Květen 07, 2014, 05:42:09 pm »

Dobrý den,
v jakém městě bydlíte?
S přáním hezkého dne
Michaela
Zaznamenáno
danakrusin



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 07, 2014, 06:58:15 pm »

Dobrý den, jsem z Norimberku. Bydlím kousek od centra, cca 15 min autem. Děkuji
Zaznamenáno
mamutmamut



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #3 : Květen 12, 2014, 06:37:44 pm »

Škoda, máme to 450 km:)
Přeji úspěšné hledání a hezký večer.
Zaznamenáno
luonkaja
Host
« Odpověď #4 : Červenec 19, 2014, 09:28:29 pm »

Dobrý den,
ráda Vám vypomohu, pokuj je to stále aktuální. Jsem pečovatelka seniorů a doklady mám i pro děti od 3 - 15 let.
Ale hlavně mám praxi se svými dětmi. Žiji v St. Johannis v Nürnberg.
Pokud máte zájem ozvěte se mi.
Jana
Zaznamenáno
5uska15



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #5 : Červenec 19, 2014, 09:42:01 pm »

dobrý deň,
som mladá študentka, ktorá miluje deti. nemám síce žiadne licencie ani doklady potrebné pre aupair, avšak v podstate som vychovala mladšieho brata a príležitostne som sa na Slovensku starala o deti. Mám záujem o Vašu ponuku, Bývam priamo v Norimbergu, takže s dochádzkou nemám problém. Ďakujem za odpoved, budem veľmi rada ak mi dáte šancu Úsměv
Zaznamenáno
mirahagner



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #6 : Listopad 05, 2014, 10:51:36 am »

mate jiz nekoho? Mohla bych deti pohlidat u me doma, mame velky dum, zahradu, kolem jsou lesy na prochazky, bydlim kousek od Norimberka, Dietersdorf, a pres den je mohu pohlidat, kdyz je manzel v praci. Vychovala jsme 4deti, mam 2vnuky a 4 posledni roky jsme pracovala 24stunden pflege u senioru a nemocnych v <nememckum svycarsku a v sudtirol. Vladka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |